Relaks w wannie


Kto z nas nie marzy o relaksującej kąpieli po długim i męczącym dniu, wśród aromatycznych, klimatycznych świec i cudownych zapachów płynów do kąpieli? Na pewno chociaż raz każdemu przeszło to przez myśl. W drogeriach czy w Internecie możemy dostać cała gamę ulepszaczy naszego wieczornego odpoczynku, od płynów do kąpieli po buzujące kule z nawilżającymi olejkami.
Wśród dostępnych na rynku kosmetyków, stosunkową nowością, a zarazem wielkim hitem, stały się pudry do kąpieli. Co to za produkt? Poza cechami swoich poprzedników, czyli soli i płynów do kąpieli, mają też cechy balsamu bądź kremu nawilżającego. Puder jest w formie delikatnego proszku, który po łatwym rozpuszczeniu się w wodzie, tworzy delikatną ilość piany. Są dostępne w wielu różnych kolorach, mamy dzięki temu dodatkowo przyjemność dla oka, ponieważ woda dodatkowo zmienia kolor. Każdy może znaleźć aromat, który najbardziej odpowiada jego gustom. Dobry puder do kąpieli zawiera bogactwo cennych składników. Kosmetyk ten nie tylko zmieni naszą kąpiel w coś magicznego, ale także pielęgnuje skórę. Dodatkowo pomaga usunąć napięcie mięśniowe i łagodzi stres, zmiękcza i wygładza naskórek a także odżywia. Ze względu na swoją formę puder do kąpieli tworzy mleczną kąpiel – w jego składzie znajdziesz bowiem ważne proteiny mleczne.
Jak samemu zrobić puder do kąpieli? Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych składników z trudno dostępnych miejsc, wystarczy nam tylko:
– jedna torebka sody oczyszczonej,
– jedna torebka kwasku cytrynowego,
– 3 łyżki mleka w proszku,
– jedna łyżka oleju (ze słodkich migdałów, makadamia czy arganowy),
– kilka kropelek naszego ulubionego olejku eterycznego,
– jedna łyżka suszonych kwiatów – dowolny rodzaj, w zależności od naszych upodobań;
Produkty kosmetyczne stworzone zostały, żeby nam służyć najlepiej jak potrafią. Umilić nam wieczór czy zagwarantować energetyczny poranek. Również pudry do kąpieli zostały przygotowane z największą starannością, żeby trafić w serca każdego i być świetnym zwieńczeniem męczącego dnia.

Koniecznie zobacz: natureline.pl/