Rewelacyjne kurtyny paskowe pcv


Furorę na dzisiejszym rynku robią kurtyny paskowe z pcv. Daleko posunięta technologia produkcji sprawia, że wybór jest zróżnicowany.

Służą one między innymi do zabezpieczania w budynkach lub na placach otworów, gdzie zazwyczaj występują bramy. Kurtyny paskowe z PCV. Możliwość rozsuwania kurtyn powoduje dłuższą ich trwałość, bezpieczniejszy przejazd wózków widłowych i przechodzenie pracowników. Wynika to z tego, że lepsza jest widoczność, gdyż dodatkowym atutem jest fakt, że kurtyny z pasów pcv, są prawie przezroczyste lub idealnie przezroczyste.

W zależności od zapotrzebowań na rynku są dostępne różne kolory tego typu kurtyn. Wykonanie ich z pasków lub pasów jest korzystne, jeśli chodzi o przepływ powietrza, jednocześnie chroniąc wnętrze przed zimnem. Samodzielny montaż jest ułatwiony poprzez proste elementy mocujące.

Plusem tego typu kurtyn jest wysoka redukcja hałasu i ogólni dźwięku. Folia PCV jest termoplastyczna, reagująca na skrajne temperatury. Dlatego na pewnym etapie produkcji dodaje się specjalne składniki.

Polecane: Szklarz – lustra na wymiar.